Spojte se s námi

Balíček: Magická Třeboň – Prohlídka Třeboně

Město Třeboň a jeho okolí, to je místo, které lidi od pradávna čímsi přitahuje. Všudypřítomný vodní živel, nesmazatelné stopy Rožmberků, Šťepánka Netolického, alchymistů, Jakuba Krčína a dalších rybníkářů a stavitelů dávají městu neopakovatelnou formu a genius loci zde osloví opravdu každého. I proto se sem odstěhoval náš, do tajů města zasvěcený, průvodce. Jak sám říká, neustále zjišťuje, že jde o místo tisíckrát zajímavější a tajemnější než se na první pohled zdá.

Objednejte si náš balíček "Magická Třeboň" a exkluzivně poznejte tajemství našeho prastarého města na vlastní kůži. Pan Betko vám při prohlídce sdělí řadu zajímavých informací o místech a osobnostech, včetně alchymistů, kteří zde působili. Navštívíte skvosty i kuriozity Třeboně, o kterých se v oficiálních výkladech nedozvíte. Navíc na vás čeká ubytování přímo v historickém centru Třeboně. Samozřejmě se také můžete těšit na rady a tipy, která místa v okolí navštívit.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Ubytování v historickém centru Třeboně
  • Exkluzivní prohlídka Třeboně s průvodcem
  • Navštívíme místa, kde ve službách Viléma z Rožmberka pracoval alchymista magistr Edward Kelley
  • Seznámíme se s významnými obyvateli Třeboně od J.K.Tyla přes Jakuba Krčína až po Šťepánka Netolického
  • Popíšeme si, jak energetické propojení místních kašen a studní vytváří specifickou atmosféru Třeboně.
  • Ukážeme si místa, kde jsou silné geopatogenní zóny způsobené vířením spodní vody a jak se to projevuje na povrchu
  • Víte, že červená réva má doslova magické schopnosti? I z toho důvodu máte v ceně lahev červeného vína, které díky své schopnosti natahovat skrze kořenový systém molekulární zlato lze využívat jako silný fluidický kondenzátor. Přijďte na naší prohlídku a dozvíte se více.

Pokud máte rádi historii, nebo vás zajímá Třeboň či ještě lépe obojí dohromady, tak vám doporučujeme nepropásnout příležitost a využít jedinečné prohlídky Třeboně s průvodcem. Naše město pak pro vás bude ještě kouzelnější než dříve.

Cena pro dva za 2 noci 3890 Kč / Královský apartmán 4290 Kč

*Pro objednávku balíčku napište do poznámky v rezervačním formuláři jeho název