Spojte se s námi

Balíček: Třeboňsko-Valtické poznávání

Jeden rok Valtice a napřes rok na dovolenou do Třeboně? Co zkusit obě dovolené dát během jednoho roku? A to navíc za zvýhodněnou cenu! Ve spolupráci s vinařstvím pana Dwořáčka z Valtic jsme se rozhodli nabídnout vám pobyt ve Valticích a druhý pobyt v Třeboni v jednom balíčku za bezkonkurenční cenu.

Během svého prvního pobytu okusíte lahodné víno a poznáte kouzelný kraj vinic a krásných památek. Ve druhé polovině roku na vás zase bude čekat pohádkový penzion stojící v malebném historickém centru Třeboně, kde se můžete těšit na vám již dobře známé víno, které si vychutnáte v našem sklípku bohatě zásobeném právě od pana Dwořáčka z Valtic. A kraj můžete poznávat třeba z koloběžky, které se v Třeboni prožívají renesanci.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Ubytování v historickém centru Třeboně
  • Ubytování s degustací vína za zvýhodněnou cenu v penzionu Dwořáček ve Valticích
  • Zapůjčení koloběžky nebo kola za výhodnou cenu
  • Lahev přívlastkového vína

Pokud rádi poznáváte Českou republiku, nebo vám prostě k srdci přirostla Třeboň a Valtice, tak letos zkombinujte ubytování v obou krásných lokalitách za zvýhodněnou cenu a objednejte si balíček: Třeboňsko-valtické poznávání.

Cena pro dva za 2 noci 6940 Kč (3690 Kč Třeboň + 3250 Kč Valtice) / 7340 Kč Královský apartmán (4090 Kč Třeboň + 3250 Kč Valtice)

*Pro objednávku balíčku napište do poznámky v rezervačním formuláři jeho název