Spojte se s námi

Třeboň: Nejlepší místo na svatbu

O Nás

Vítejte v Penzionu u Františka, který přímo vyzývá k uspořádání vašeho nezapomenutelného svatebního dne. Máme pro vás k dispozici soukromý salónek, venkovní posezení a celkem 8 apartmánů. Najdete nás přímo v té nejkrásnější části Třeboně nedaleko od zámku či rybníka Světa.

Proč si vybrat nás?

  • Jedinečné prostředí: Užijte si svůj velký den v malebném prostředí historického centra Třeboně. Udělejte si krásné svatební fotografie v nedalekém zámeckém parku, vyfoťte se před malebnými měšťanskými domky či u rybníka Světa.
  • Soukromí salónek: Nabízíme exkluzivní soukromý salónek pro vaši svatební hostinu. Už jen posezení pod historickými klenbami je neopakovatelným zážitkem, který ale umocníme o chutné jídlo a jedinečné pití.
  • Ubytování pro hosty: Pro hosty, kteří si přejí zůstat přes noc, poskytujeme pohodlné ubytování v našich prostorných apartmánech, kde můžete ubytovat páry ale i početné rodiny s dětmi. Je možnost i bezbariérového ubytování
  • Dětské postýlky a venkovní posezení: Pro rodiny s dětmi máme připravené dětské postýlky a venkovní posezení ocení jistě všichni.

Kontaktujte Nás

Rádi vám pomůžeme naplánovat a uskutečnit váš svatební den podle vašich představ. Pro více informací, cenovou nabídku nebo prohlídku prostorů nás kontaktujte na:

místo pro svatbu