Spojte se s námi

Ubytování Třeboň

ubytování Třeboň - Královský apartmán  ubytování Třeboň - Apartmán za komínem

Nabízíme ubytování v 5 apartmánech

V našem penzionu najde svůj druhý domov každý, ať už na dovolenou do jižních Čech zamíříte jako rodina s dětmi, jednotlivec, s přáteli nebo v páru. Vybrat si můžete z pěti prostorných apartmánů, které prošly citlivou rekonstrukcí, díky které si zachovaly nádech historie. Ubytování je situované přímo v historickém centru Třeboně, takže to na zámek, náměstí či k rybníku Svět budete mít jen pár minut chůze.

Ubytování Třeboň: Nabídka apartmánů

Apartmán č. 1

Další alba Apartmán za komínem Rekonstrukce Atrium Apartmán č. 2 Apartmán č. 3 Královské apartmá Dvorek Sklípek

Číst více

Apartmán č. 2

Další alba Apartmán za komínem Rekonstrukce Atrium Apartmán č. 1 Apartmán č. 3 Královské apartmá Dvorek Sklípek

Číst více

Apartmán č. 3

Další alba Apartmán za komínem Rekonstrukce Atrium Apartmán č. 1 Apartmán č. 2 Královské apartmá Dvorek Sklípek

Číst více

Apartmán za komínem

Další alba Rekonstrukce Atrium Apartmán č. 1 Apartmán č. 2 Apartmán č. 3 Královské apartmá Dvorek Sklípek

Číst více

Královské apartmá

Další alba Apartmán za komínem Rekonstrukce Atrium Apartmán č. 1 Apartmán č. 2 Apartmán č. 3 Dvorek a hřiště Sklípek

Číst více

Rodiny s dětmi při ubytování v našem penzionu jistě ocení dětské postýlky a dvorek s posezením. Myslíme ale i na cyklisty, pro které jsou k dispozici prostory pro bezpečné uskladnění kol. Personál penzionu vám navíc rád poradí, kam se na Třeboňsku podívat. V postelích na vás čeká povlečení Kanafas vyrobené v Čechách. Vyniká nejen krásným designem, ale také se v něm krásně spí. Penzion také nabízí ubytování v bezbariérovém apartmánu vhodném pro vozíčkáře či jinak handicapované turisty. Domácí mazlíčky neubytováváme. CELÝ OBJEKT JE NEKUŘÁCKÝ MIMO VYHRAZENÁ MÍSTA!

ubytování třeboň

Stravování

Možnost ubytování s polopenzí / snídaní. Stravování je zajištěné v sousední restauraci s 10% slevou.
Snídani pro vás s láskou připravíme v naší nově otevřené renesanční kavárně V Klenbách v Březanově
ulici.

  • Snídaně 8:00 – 10:00
  • Polopenze 12:00 – 21:00

Parkování

Parkování možné na blízkém parkovišti na místech vyhrazených pro penzion, možnost vyndání si zavazadel přímo před penzionem. Parkování je v ceně pobytu

Wellness

Pro naše klienty objednáváme možnost relaxačních wellness pobytů s nabídkou lázní Aurora a Bertiných lázní. Těšit se můžete na masážefloatingslatinné koupele a v neposlední řadě na koupání v krytém bazénu. To vše a ještě mnoho dalšího určitě zajistí, že se z pobytu v Třeboni budete vracet jako znovuzrození.

Ubytování Třeboň a okolí

 

Kromě samotného ubytování v centru Třeboně se můžete těšit také na okolní přírodu a aktivity ve městě. Zejména doporučujeme prozkoumat okolí v sedle kola. Můžete si zajet k největšímu rybníku Rožmberk, objet kolem do kola celý Svět nebo se nechat učarovat Zlatou stokou či Novou řekou.

Ubytování v Třeboni není ale jen o cyklistice, město nabízí mnoho dalších druhů rozptýlení. Nedaleko lázní Aurora najdete tenisové kurty, na pláži si můžete půjčit pramici či šlapadlo nebo si můžete zajít do místní posilovny.